Elektroniczny system urlopowy - POMOCY!!

Elektroniczny system urlopowy - POMOCY!!

Witajcie. Bardzo chciałabym przekonać mojego szefa, żeby przejść na elektroniczne delegacje. Powiedzcie mi proszę, czy to dobre rozwiązanie i przede wszystkim, jak odbierają je delegowani pracownicy?

mniszek

Posty: 11

 
Co prawda program do rozliczania delegacji zazwyczaj spotykany jest w urzędach, ale polecam go również firmom.

Przed dokonaniem zakupu, zajrzyjcie do oferty http://luminum.pl/delegacje_funkcjonalnosc.php. Specjalizują się gdyż w przygotowywaniu tego rodzaju programów.

Uleczek4

Posty: 25

 
Tak jak wspominali tu poprzednicy elektroniczne delegacje niezwykle pomagają pracować. Podczas poniektórych wyjazdów dokumenty trzeba okazywać po kilka razy. Dzięki takiej formie możemy wgrać to na telefon, bez konieczności drukowania tego dokumentu.

MangoOo

Posty: 20

 
U nas pracownicy bardzo często elektroniczne wnioski urlopowe wykorzystują do przekazania informacji pracodawcy o otrzymanym zwolnieniu lekarskim.

Odi

Posty: 26

 
Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że polecenie wyjazdu służbowego musi być również dokładnie rozpisane przez pracodawcę. Choćby dlatego, żeby mieć podkładkę i w przypadku jakiegoś wypadku przedstawić stosowne dokumenty przedstawicielom ubezpieczalni.

Motospec

Posty: 25

 
Mi też program do rozliczania delegacji nie raz ratował skórę. Szczególnie wtedy, gdy do rozliczenia miałem kilkanaście zaległych wyjazdów służbowych.

Szybka Krysia

Posty: 16

 
Niewątpliwie, że elektroniczny system urlopowy to duże ułatwienie. Wszystkie formalności odbywają się przecież za pomocą komputerów. Za pomocą tego programu dostajesz też informację od swojego szefa, czy akceptuje wybrany termin czy może też nie.

Robuś

Posty: 26

 
Każdy program do tworzenia harmonogramów prac możesz dowolnie skonfigurować ze swoimi potrzebami. To ty sam ustalasz w nim kryteria, którymi oprogramowanie ma się kierować podczas ustalania grafików.

Jooozek

Posty: 29