salon kosmetyczny kraków, gdzie się udać?

salon kosmetyczny kraków, gdzie się udać?

Witam :) Szukam dobrego i sprawdzonego przez was salonu kosmetycznego w Krakowie. Polecacie jakiś konkretny?

alliknet5

Posty: 6

 
Ja uważam, że każdy z nas powinien regularnie chodzić do kosmetyczki. Zwłaszcza po lecie, żeby podreperować stan skóry. Też szukam dobrego salonu urody w Krakowie, któremu będę mogła zaufać.

frunet

Posty: 8

 
To jest dobry salon kosmetyczny w Krakowie www.munecakrakow.pl. Mają szeroką ofertę zabiegów, niesłychanie dobry sprzęt i zaufanych kosmetologów. Pierwszy raz myślałam, iż zapłacę w takim miejscu niemałą sumkę :), lecz nie. Cennik mają w sam raz, żeby korzystać z usług systematycznie. Polecam.

Malinka Moja

Posty: 21

 
A pamiętacie o tym, żeby zwracać uwagę na czystość i sterylność w gabinecie kosmetycznym w Krakowie, na jaki się zdecydujecie? Koleżance przydarzyła się niezła historia. Nie będę opisywać, tylko zwracam uwagę na tę kwestię. To najistotniejsze, niemniej jednak to jest już widoczne na pierwszy rzut oka, więc raczej trudno nie zobaczyć.

Fanatyk

Posty: 22

 
Też słyszałam, że Muneca to fachowe miejsce. Znajoma tam chodzi na makijaż. Podobno bardzo miła atmosfera, a jak potrzebny jest zabieg, to konsultują i radzą. Zachorowałam na peeling kawitacyjny i chyba też się umówię.

asdamk24

Posty: 8

 
Mam taki sprzęt do domowego użytku, ale wiadomo, że nie ma to jak zrobić sobie zabieg w gabinecie kosmetycznym. W Krakowie powstało teraz mnóstwo salonów, gdzie nie mają wygórowanych cen, więc można znaleźć ofertę naprawdę tanio.

Klarka45

Posty: 14

 
Ja uważam, iż każdy z nas powinien systematycznie chodzić do kosmetyczki. Zwłaszcza po lecie, żeby podreperować stan skóry. Też szukam dobrego salonu urody w Krakowie, któremu będę mogła zaufać.

wiesław11

Posty: 6

 
Powiem tak, iż na nieszczęście nie każda kosmetyczka w Krakowie jest zdolną osobą, jaka umiejętnie podchodzi do własnej pracy. W salonach potrafią pracować zupełnie niefachowe osoby :(

czesterr

Posty: 5

 
Jest wiele porządnych zabiegów pod kątem skuteczności. Ja chodzę do Muneca w Krakowie i chwalę sobie od pierwszej wizyty. Doradzają najlepsze zabiegi i wykonują je fachowo, dlatego polecam.

Dzidzia

Posty: 12