Znacie prywatne przedszkole wilanów

Znacie prywatne przedszkole wilanów

Jakie przedszkole w Miasteczku Wilanów polecacie? Muszę oddać Huberta w dobre miejsce, ze sprawdzoną opieką.

Kleooo6

Posty: 5

 
Miałam już kilka doświadczeń z przedszkolami. Mam taką sobie opinię o poprzednikach. Teraz Natan chodzi do przedszkola w Warszawie w Wilanowie, które chwalę sobie z uwagi na nauczycielki.

klimnrt

Posty: 20

 
Kiedyś myślałam, że mnie ten problem nie będzie dotyczył. A jednak :) Nie mam pomysłu co do przedszkola. Przejrzałam program i odwiedziłam osobiście placówki w Miasteczku Wilanów i jakoś dalej nic nie wiem :( Każda opinia i polecenia są bardzo dla mnie ważne. Wszystkim przychylnym osobom bardzo dziękuję :)

mariuszek

Posty: 6

 
Wychowawcy to bardzo ważna kwestia. Nie posłałbym dziecka nie wiadomo gdzie. Zanim z żoną wybraliśmy miejsce dla Huberta, sprawdziliśmy dokładnie każde przedszkole w Wilanowie. Nie widzieliśmy innego wyjścia.

Motospec

Posty: 24

 
Jeśli chodzi o prywatne przedszkole w Wilanowie, to właśnie do takiego chodzi moja córka. Co co programu, opieki i wychowania nie mam żadnych zastrzeżeń. Jestem zadowolona, bo panie są niezwykle miłe.

Modniś

Posty: 14

 
Też mieliśmy dylemat, do jakiego przedszkola zapisać naszego syna. Zdecydowaliśmy się na Wilanów i to miejsce https://karatekids.eu. Nie narzekamy. Jest blisko od pracy, a najistotniejsze, iż Kuba chce chodzić i nawet weekendy mu się dłużą :D

woo_oow

Posty: 23

 
Dokładnie weź sobie do serca nasze porady. Na dzień dzisiejszy cieszę się, że mój Szymon ma szczęście chodzić do naprawdę dobrego przedszkola w Warszawie w Wilanowie, do którego nie mam żadnych zastrzeżeń. Opieka, edukacja, nauczyciele, warunki lokalowe, wyposażenie, program i dodatkowe zajęcia to duży plus tego miejsca.

mirekp2005

Posty: 5

 
Co do prywatnego przedszkola w Wilanowie, to przekonałoby mnie takie, które ma sporo dobrych opinii. Czekam :) Mam jeszcze trochę czasu, ale już teraz interesuję się tą tematyką. Widzę, że problemów jest sporo.

mario72k

Posty: 6