Kajaki Tanew, kto ??

Kajaki Tanew, kto ??

Czy uważacie, że warto wybrać się całą rodziną na kajaki na rzekę Tanew czy nie jest to odpowiednie miejsce na pierwszy raz?

suderuss3

Posty: 9

 
Informacja o konieczności posiadania sporej siły aby poradzić sobie na spływie jest kompletną brednią. Tak naprawdę w ogóle nie potrzebujesz siły do tego aby dać sobie radę podczas spływu.

bogdan66

Posty: 26

 
Jeżeli chodzi o spływy kajakowe po Tanwie to najbardziej polecam Ci skorzystanie z usług firmy: http://www.splywytanew.pl, która moim zdaniem organizuje najlepsze spływy.

Laleczka

Posty: 13

 
Bez wątpienia, iż na każdym spływie kajakowym dostaniesz przeszkolenie na temat tego jak pływać. Spływ ma być dla Ciebie przede wszystkim zabawą a więc musisz dostać stosowne przeszkolenie aby sobie poradzić.

ukrwios

Posty: 17

 
Oczywiście, iż spływ kajakowy po Roztoczu jest w pełni bezpieczny. Widziałem już mnóstwo początkujących ludzi pływających po całym zalewie na kajakach i jeszcze nigdy nikomu nic się nie stało. Wystarczy jedynie zachować podstawowe zasady bezpieczeństwa.

yetisize

Posty: 23

 
Wcale nie musisz posiadać dużych pieniędzy aby wziąć udział w spływie kajakowym. Zazwyczaj wydarzenia tego typu nie są kosztowne i każdy może sobie pozwolić na wzięcie w nich udziału. Gorąco Ci polecam zdecydowanie się na udział w spływie ponieważ tak naprawdę jest to naprawdę świetna zabawa, którą będziesz wspominał przez długi czas.

matek562

Posty: 7

 
Też kiedyś miałem obawy przed pływaniem na kajakach ale jak się okazało były one kompletnie nieuzasadnione. Wystarczył jeden raz abym przekonał się do tej formy rozrywki i teraz jestem systematycznym uczestnikiem spływów.

pawel253

Posty: 9

 
Nie musisz być silny fizycznie aby pływać na kajaku. Podczas spływu wiosła używasz tylko w pewnych momentach ponieważ sama woda pomaga Ci w tym aby płynąć. Jeżeli więc nie masz siły to po prostu nie wiosłujesz.

Intro_69

Posty: 20

 
Po pierwsze powinieneś zapomnieć o swoich obawach ponieważ spływy kajakowe nie są wcale niebezpieczne a ryzyko wypadnięcia z kajaku jest faktycznie bardzo niewielkie.

namok

Posty: 14

 
Twoje dzieci z pewnością poradzą sobie podczas spływu kajakowego po Tanwie. Kajaki to jeden z tych sportów, który jest odpowiedni dla każdej osoby. Dodatkowo nie potrzeba dużego doświadczenia aby bez problemu posługiwać się kajakiem i przemieszczać się po wodach. Krótkie przeszkolenie w zupełności wystarcza do tego aby poradzić sobie z pływaniem.

codePerformance

Posty: 18