nieruchomości Warszawa, szukam !

nieruchomości Warszawa, szukam !

Poszukuje tanich mieszkań w Warszawie. Jest jakaś strona internetowa gdzie takie ogłoszenia mogę znaleźć? Polecacie coś?

Kruczek23

Posty: 2

 
Interesowałem się nieruchomościami w Warszawie i ceny są wysokie. Można też odszukać coś w porządnej cenie, lecz trzeba się liczyć z tym, że do metra będzie daleko. Niestety trzeba zrezygnować z czegoś, jeżeli zależy nam na tym, aby cena była niezmiernie znana.

grużdzin

Posty: 10

 
Okazje zawsze się trafiają. Tylko, że na okazuje najczęściej polują biura nieruchomości. Trzeba być naprawdę bardzo szybkim żeby można było znaleźć tanie mieszkanie czy inne nieruchomości. Trzeba mieć na to dużo czasu i sprawdzać oferty w internecie. Sam osobiście aż tak dużą ilością czasu niestety nie dysponuje.

Koko45

Posty: 4

 
Jeśli ma się pieniądze to nie ma problemów z trafieniem super okazji. Oczywiście trzeba się liczyć z tym, że płacimy wtedy gotówką. Znajomy kiedyś kupił mieszkanie za 1/3 ceny rynkowej. Właścicielowi pieniądze były potrzebne na już i on z takiej okazji skorzystał.

Lupusx

Posty: 17

 
Mnie ceny mieszkań przerażają. Nie wiem, czemu to wszystko tyle kosztuje skoro w żaden sposób nie jest to tego warte? Ktoś widać dobrze pracuje żeby nabijać ceny.

Mier56

Posty: 21

 
Jeśli ma się pieniądze to nie ma problemów z trafieniem super okazji. Nie ulega wątpliwości trzeba się liczyć z tym, że płacimy wtedy gotówką. Znajomy kiedyś nabył mieszkanie za 1/3 ceny rynkowej. Właścicielowi pieniądze były potrzebne na już i on z takiej okazji skorzystał.

dermuster

Posty: 5

 
Oferty z nieruchomościami w Warszawie można odnaleźć na http://www.tradebest.pl. ta strona ma ich rzeczywiście niezmiernie dużo. Bez względu na to czy ma to być małe czy gigantyczne mieszkanie to u nich coś dla siebie dopasujemy.

Cyc23

Posty: 26

 
Wybór mieszkań w Warszawie jest dość spory. Wszystko jednakże zależne jest od tego, czego się tak faktycznie szuka. Która lokalizacja, wielkość no i która to ma być cena?

France23

Posty: 10

 
Jest wiele ofert mieszkań na sprzedaż w Warszawie. Trzeba tylko dokładnie się zagłębić we wszystko. Znajdziecie wtedy dobre ceny, lokalizacje i warunki. Oczywiście cena dobra jak na warszawskie warunki. Nie ma się, co spodziewać, że ceny będą bardzo niskie.

opanik44

Posty: 18