Prosze o pomoc ! Potrzebuje przegrać vhs !

Prosze o pomoc ! Potrzebuje przegrać vhs !

Potrzebuje pomocy, mam kilka starych nagrań z znaczących dla nas uroczystości natomiast na nieszczęście są one nagrane na VHS. Czy da się to jakoś przegrać na dvd lub na komputer aby można było nagrać więcej kopii i podarować rodzinie. Nie każdy ma już odtwarzacz kaset VHS zatem też to jest dla mnie tak istotne.

Uleczek4

Posty: 25

 
Witaj kolego, jeśli szukasz nadal firmy, która jest w stanie przegrać nagranie kasety vhs na dvd to mam rozwiązanie twojego problemu. http://www.vhs24.pl to jeden z najlepszych punktów oferujących takie usługi. Korzystałem już dwa razy i oba nagrania są niesamowite. Efekt jest faktycznie interesujący.

Dagmara87

Posty: 23

 
Widzę, ze szukasz tego czym ja głowiłem się dość mnóstwo czasu jeszcze kilka miesięcy temu. Oferta strony http://www.vhs24.pl będzie najlepszą opcją. Miałem kilka starych rodzinnych pamiątek to postanowiłem nagrać je na płyty dvd i puścić na spotkaniu rodzinnym. Wszyscy byli zadowoleni i każdemu postanowiłem wręczyć kopie. Do każdych 5 sztuk 1 nagranie zyskujemy gratis. Należałoby sięgnąć właśnie z tej oferty.

Cloperflake

Posty: 14

 
Witajcie, nie ma obaw znam dobre rozwiązanie waszych kłopotów. Przegrywanie z kaset vhs na dvd t jeszcze niezbyt popularny model usług jednakże kilka firm zajmuje się takim czymś. Do rzeczy: www.vhs24.pl. To chyba najlepsza firma, kilku znajomych korzystało i każdy z nich był zaspokojony. Na dzień babci, dziadka, rocznicę ślubu itp. Można przygotować wyborny prezent.

okruchowy

Posty: 16

 
Osobiście mogę polecić ci serwis http://www.vhs24.pl. Z tego co pamiętam za nagranie vhs do dvd biorą oni 15 złoty. Nie jestem pewien lecz więcej konkretnych informacji odszukasz na stronie.

89ostry89

Posty: 14

 
Kiedyś troszkę poszukiwałem na temat w Internecie lecz ciężko było cokolwiek innego znaleźć lecz może aktualnie to się zmieniło. Ja nagrałem kamerą po tym jak puściłem w odtwarzaczu. Jakość troszkę nie do końca wspaniała lecz zawsze mona zachować pamiątkę na długie lata. Jakbyś odnalazł coś to proszę podaj dane.

Bunys

Posty: 22

 
Czy udało ci się już może odnaleźć rozwiązanie? Planuje nagrać na płyty dvd kilka starych rodzinnych pamiątek aby na wspólnych rodzinnych spotkaniach móc jeszcze raz wrócić do tych czasów. Składnik kaset nie jest w dobrym stanie zatem zależy mi na tym. Liczę na porady oraz dane do prawdziwych fachowców natomiast nie amatorów, którzy mogą robić to źle.

Niciuśś98

Posty: 24