projektowanie stron w Łodzi, poszukuję

projektowanie stron w Łodzi, poszukuję

Nie wiem czy zlecić projektowanie strony internetowej w Łodzi jednej z firm czy zająć się tym na własną rękę? Jak Wy myślicie? Da się samemu radę to zrobić?

Januszek

Posty: 1

 
Jeśli ktoś ma czas i wiedzę to może spróbować sił we własnym zakresie. Sam robiłem dawniej strony, ale dzisiaj szkoda byłoby mi na to czasu. To wcale dużo nie kosztuje, dlatego trzeba będzie przeliczyć, co nam się bardziej opłaca. Wtedy wybierzemy najlepszą dla siebie opcje.

waclawk6

Posty: 2

 
Zlecałem projektowanie strony www w Łodzi wyspecjalizowanej w tym firmie. Wybrałem sobie najwyższy i jednocześnie najdroższy pakiet. Na bieżąco mogłem sobie sprawdzać jak wyglądają postępy ich pracy. Jestem bardzo zadowolony z końcowych efektów.

ZaNK3R

Posty: 3

 
W teorii wydaje się, że zaprojektowanie strony internetowej jest proste. Na nieszczęście, kiedy zaczynamy się zagłębiać w ten temat to nagle okazuje się, że to wcale proste nie jest i trzeba mieć dużo wiedzy. Do tego wymagamy jeszcze niezwykle dużo czasu. Mało, kto z nas sobie z tym poradzi nie mając żadnego doświadczenia i wiedzy. Sam program to nie wszystko.

Kuniarz

Posty: 15

 
Znajomy zlecał projektowanie strony w Łodzi i nie płacił dużo. On miał stronę główną i chyba trzy podstrony. Muszę do niego napisać to wtedy dam Wam znać, do jakiej firmy w Łodzi warto się zgłosić z nowym zadaniem.

zeus83

Posty: 24

 
Można dzisiaj bez problemów znaleźć firmę, która bardzo chętnie nam pomoże. Firmy są bardzo dobrze przygotowane i tworzą indywidualne projekty. Można mieć zdjęcia, animacje i co tylko chcemy. Wszystko pozostaje kwestią tego jak dużo pieniędzy chcemy wydać.

Warszawiak

Posty: 17

 
Im lepszą chcemy mieć stronę internetową tym z trudem będzie ją wykonać, dlatego lepiej oddać to powinność komuś, kto zajmuje się takim projektowaniem, na co dzień.

Damiano

Posty: 4

 
Polecam firmę https://www.icp.info.pl, jaka zajmuje się stronami internetowymi w Łodzi. Mają dużo pakietów do wyboru od tych tanich po droższe. Pożądane byłoby się z tym zapoznać, aby przekonać się, co dla nas konkretnego mają przygotowane.

Lupusx

Posty: 5

 
Znajomy zlecał projektowanie strony w Łodzi i nie płacił dużo. On miał stronę główną i chyba trzy podstrony. Muszę do niego napisać to wtedy dam Wam znać, do której firmy w Łodzi pożądane byłoby się zgłosić z nowym zadaniem.

daron64

Posty: 6