Naprawa ploterów w Poznaniu - POMOCY!!

Naprawa ploterów w Poznaniu - POMOCY!!

Obecnie awarii w mojej firmie uległ mój dość wysłużony ploter. Czy w waszej opinii opłaca się go oddawać do naprawy czy może zakupić nowy sprzęt o znacznie lepszych parametrach i to z niego korzystać?

serwus45

Posty: 8

 
Masz nie ulega wątpliwości rację z tym, iż nowy ploter będzie działał lepiej niż ten po naprawie. Musisz się jednakże zastanowić czy naprawdę za ten fakt pożądane byłoby aż tyle przepłacać. Zapewne sam wiesz, iż nabycie nowego plotera to znaczny wydatek a naprawa jest zdecydowanie tańsza.

Appell

Posty: 23

 
W własnej firmie używam mnóstwo ploterów i w wypadku awarii zawsze decydują się na naprawę. Tobie polecam dokładnie to samo gdyż jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się aby naprawa plotera HP była droższa od kupna nowego i jest to wręcz niemożliwe.

rumunekt

Posty: 14

 
W mojej opinii oddanie plotera do renomowanego serwisu jest jak najbardziej bezpieczne. Możesz być w takiej sytuacji pewny tego, iż urządzenie to wróci do Ciebie w bardzo świetnym stanie i kompletnie nie będziesz musiał się o nie martwić.

andrzej99

Posty: 13

 
Jeżeli szukasz serwisu naprawiającego plotery na terenie Poznania to zdecydowanie polecam Ci ten serwis: http://serwisploterow.org.pl.

Damiano

Posty: 13

 
Gdy sam oddawałem ploter do naprawy to również zależało mi na jak najszybszym czasie i ploter dostałem z powrotem w ciągu dwóch dni od oddania go do serwisu.

Wielkii3

Posty: 20

 
Mój znajomy w sytuacji gdy jego ploter tak samo jak Twój przestał działać z dnia na dzień zdecydował się na jego naprawę i nie żałuje swojej decyzji ponieważ zaoszczędził bardzo dużo pieniędzy a ploter działa jak nowy.

Abaddon616

Posty: 20

 
Moim zdaniem ploter po naprawie w idealnym serwisie działa dokładnie tak samo jak nowy ploter a więc moim zdaniem zdecydowanie lepiej zdecydować się na naprawę.

RufleX

Posty: 23