kalkulator BMI, gdzie znajdę ?

kalkulator BMI, gdzie znajdę ?

Zastanawiam się, które wpływa ma, jakość powietrza na bieganie? Co Wy o tym sądzicie? Biegać w środku miasta czy może jednak jechać poza miasto? Jak otrzymać ważne informacje pogodowe o swoim regionie, w którym przebywam?

Kleooo6

Posty: 2

 
Lubię dbać o siebie, ale nie zawsze jest na to czas. Jeśli człowiek ciągle pracuje to okazuje się, że na zdrowie nie ma już czas. To oczywiście nie jest rozsądne, ale co zrobić?

nataszka

Posty: 10

 
Od lat powtarzamy, że jakość powietrza, a bieganie to ściśle powiązanie. Tutaj znaczące jest, aby biegać w jak najlepszych warunkach. Można ściągnąć sobie specjalne raporty pogodowe ze swojego miasta. W ten sposób łatwiej będzie nam zaplanować, kiedy mamy biegać. Niekiedy warto, chociaż trochę poczekać na poprawę warunków.

Andziaaan

Posty: 9

 
U mnie porządne tętno podczas biegania to 120 uderzeń, lecz mam znajomego, który biega od sporo lat i on nawet do stu uderzeń na minutę nie chodzi. Wszystko jest kwestią organizmu, lecz i wytrenowania, dlatego należałoby wiele biegać dla swojego zdrowia. Wówczas nie trzeba się martwić o nadwagę, a przecież o to nam właśnie chodzi.

ZaNK3R

Posty: 3

 
Korzystam z jakości powietrza ze strony https://www.runisfun.eu/jakosc-powietrza-pogoda i jestem bardzo zaspokojony. Działa bardzo dobrze i pokazuje prawidłowe dane o pogodzie.

allegrowicz65

Posty: 10

 
Takie kalkulatory można znaleźć przez Internet. Nie zajmuje to wiele czasu, dlatego warto sprawdzić swoją wagę. Wtedy wiemy jak dużo pracy nas czeka nad sobą.

amrmas22

Posty: 8